„Seku seku pasaką“ konkursas baigėsi – laureatai apdovanoti

Š.m. gruodžio 4 d. 15.30 val. Panevėžio dailės mokykloje vyko konkurso „Seku seku pasaką“ laureatų apdovanojimai.

Pirmą kartą konkurse kartu su Dailės mokyklos ankstyvojo ir pradinio ugdymo kursų moksleiviais pakviesti dalyvauti ir miesto progimnazijų I-IV klasių moksleiviai.

Dailės mokyklos mokytoja, konkurso organizatorė Rima Keršienė teigia, kad, lyginant su pernai, šiemet konkurso dalyvių žymiai daugiau – net keturi šimtai. Tarp jų beveik du šimtai progimnazijų moksleivių.

Vaikų darbus vertino Dailės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Gražina Danasienė, mokytojai Rimantė Vertelkienė, Ramūnas Grikevičius ir Rima Keršienė.

Konkurso laureatus pasveikino ir apdovanojo Dailės mokyklos direktorius Vytautas Tallat-Kelpša. Jiems įteikti vertingi prizai. Penki geriausių darbų autoriai apdovanoti guašo rinkiniais, dešimt konkurso dalyvių gavo kvietimus dviem į Lėlių vežimo teatro spektaklį, dar dešimčiai vaikų įteikta po dvidešimt jo sukurto darbo atvirukų, o trylika dalyvių apdovanoti Dailės mokyklos padėkos raštais.

Apdovanojimo renginyje grojo Vaikų muzikos mokyklos auklėtinė Nevulytė su pedagoge Eugenija Mėlynavičiene.

Konkurso laureatai pakviesti apžiūrėti darbų parodos Muzikos mokyklos galerijoje „Stop – tai aš“. Dailės mokykla ir konkurso organizatorė Rima Keršienė dėkoja rėmėjams UAB „Varlė.Lt“ ir pardavimų projektų vadovui Donatui Degeniui, Panevėžio savivaldybei, Lėlių vežimo teatrui.

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje.

Konkurso laureatai:

FAUSTA TRIABAITĖ  8m. (Mokytoja  D. Jurgaitienė, Panevėžio „Vyturio“ progimnazija)

VILINTA  KAVOLIŪNAITĖ  8m. (Mokytoja  D. Jurgaitienė, Panevėžio  „Vyturio“ progimnazija)

AUSTĖJA  GRIMALIAUSKAITĖ  7m. (Mokytoja  G. Gižienė, Panevėžio  „Vyturio“ progimnazija)

DOMINYKAS  KIŠKIS  7m. (Mokytoja G. Gižienė, Panevėžio  „Vyturio“ progimnazija)

MĖTA  ŠACHOVAITĖ  7m. (Mokytoja  G. Gižienė, Panevėžio  „Vyturio“ progimnazija)

ANDRIUS  TINTERIS  8m. (Mokytoja  L. Špokauskienė, Panevėžio  „Ąžuolo“ progimnazija)

AKVILĖ  ŠAPNAGYTĖ  8m. (Mokytoja  A. Linkevičiūtė, Panevėžio  „Ąžuolo“ progimnazija)

OTILIJA  DMUCHAUSKAITĖ  9m. (Mokytoja  R. Baltmiškienė, Panevėžio  „Vilties“ progimnazija)

SOFIJA  ŠMAKOTINAITĖ  9m. (Mokytoja  Ž. Ketvirtienė, Panevėžio  „Šaltinio“ progimnazija)

MARTYNA  BRAŽIŪNAITĖ  8m. (Mokytoja  Ž. Ketvirtienė, Panevėžio  „Šaltinio“ progimnazija)

IGNAS  LAURINAVIČIUS  9m. (Mokytoja  Ž. Ketvirtienė, Panevėžio  „Šaltinio“ progimnazija)

VILTĖ  GRYBAUSKAITĖ  10m. (Mokytoja  K. Klimkienė, Panevėžio Beržų progimnazija)

DEIMANTAS  VEDEKŠYS 8m. (Mokytoja  O. Ivanauskienė, Panevėžio  Beržų progimnazija)

BEATRIČĖ  STEPANOVAITĖ  8m. (Mokytoja  O. Ivanauskienė, Panevėžio Beržų progimnazija)

TITAS  PĖŽELIS  9m. (Mokytoja  V. Ūsienė, Panevėžio  Beržų progimnazija)

PAULIUS  ČIPLYS  10m. (Mokytoja  K.Klimkevičienė, Panevėžio Beržų progimnazija)

VESTA SALMANAITĖ  7m. (Mokytoja  R. Vertelkienė, Panevėžio dailės mokykla)

BARBORA MORKŪNAITĖ  8m. (Mokytoja   R. Vertelkienė, Panevėžio dailės mokykla)

GODA MIKELIŪNAITĖ  7m. (Mokytoja  R.Vertelkienė, Panevėžio dailės mokykla)

GINTARĖ TARUŠKAITĖ  8m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

LUKA  STANKEVIČIŪTĖ  10m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

GABIJA  NAVAKAITĖ   10m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

ADELĖ  STAŠKEVIČIŪTĖ  9m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

ARONAS  DUGNAS  10m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

MARTYNAS  SNICORIUS  9m. (Mokytojas  R. Grikevičius, Panevėžio dailės mokykla)

ANA  PERTAUSKAITĖ  10m. (Mokytoja  J. Rudokienė, Panevėžio dailės mokykla)

ARMANTĖ  ŠIMAITĖ  9m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

JOKŪBAS KAMINSKAS  8m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

RUGILĖ  MEDECKYTĖ  9m. (Mokytojas  R. Grikevičius, Panevėžio dailės mokykla)

EMILIS  LAUČYS  9m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

DAIVARAS  KUNCĖ  8m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

PAULINA DIDŽIULYTĖ  7m. (Mokytoja  R. Keršienė, Panevėžio dailės mokykla)

IGNAS  KULAKAUSKAS  8m. (Mokytoja  R. Vertelkienė, Panevėžio dailės mokykla)

LĖJA  BŽUZAUSKAITĖ  10m. (Mokytoja  R. Vertelkienė, Panevėžio dailės mokykla)

MEDA  ČIVINSKAITĖ   7m. (Mokytoja  R. Vertelkienė, Panevėžio dailės mokykla)

PAULINA JUKNAITĖ  10m. (Mokytoja  R. Vertelkienė, Panevėžio dailės mokykla)

ELENA EIDRIGEVIČIŪTĖ  9m. (Mokytoja  R. Vertelkienė, Panevėžio dailės mokykla)

LIEPA  STRAGYTĖ  10m. (Mokytoja  A. Mačiulienė, Panevėžio dailės mokykla)

Konkurso nugalėtojų darbų parodos: