Konkurso „Lietuvai – 100 metų“ nugalėtojai

Panevėžio dailės mokykloje vyko atviruko konkursas, skirtas Lietuvos 100-mečiui paminėti „Lietuvai – 100 metų“.

Konkurse dalyvavo 152 mokiniai iš 10 Panevėžio mokyklų.

 

Vertinimo komisija atrinko šiuos originaliausius ir meniškiausius darbus:

 

1 amžiaus grupė (1-4 kl.)

 

I vieta – Unė Braždžiūnaitė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Vika Švobaitė-Lauciuvienė).

_____________________________________

II vieta – Viltė Žitkevičiūtė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Rima Keršienė);

 

II vieta – Liepa Stragytė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Rima Keršienė).

_____________________________________

III vieta – Viktorija Morkuckaitė („Saulėtekio“ progimnazija, mokytoja Aura Svetikienė);

 

III vieta – Emilija Kavoliūnaitė („Vyturio“ progimnazija, mokytoja Dalė Jurgaitienė );

 

III vieta – Benas Veretinskas („Vilties“ progimnazija, mokytoja Rita Baltmiškienė).

_____________________________________

2 amžiaus grupė (5-8 kl.)

 

I vieta – Agnė Kvietinskaitė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Rima Keršienė).

_____________________________________

II vieta – Akvilė Celiešiūtė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Irina Nosova);

 

II vieta – Lukas Šulga (Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymosi centras, mokytoja Dileta Petrauskienė).

_____________________________________

III vieta – Airė Marauskaitė (Panevėžio dailės mokykla, mokytojas Ramūnas Grikevičius);

 

III vieta – Ugnė Misevičiūtė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Asta Mačiulienė);

 

III vieta – Justina Šuminaitė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Asta Mačiulienė).

_____________________________________

3 amžiaus grupė (9-12 kl.)

 

I vieta – Monika Januševičiūtė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Jolanta Rudokienė).

_____________________________________

II vieta – Melita Bartkutė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Jolanta Rudokienė);

 

II vieta – Gabrielė Raščiūtė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Jolanta Rudokienė).

_____________________________________

III vieta – Andrėja Kaupelytė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Jolanta Rudokienė);

 

III vieta – Viltė Želnytė (Panevėžio dailės mokykla, mokytoja Jolanta Rudokienė);

 

III vieta – Otilija Bartkutė (Vytauto Mikalausko menų gimnazija, mokytojas Henrikas Mazūras).

_____________________________________